Legrand — Світовий фахівець з електричним і інформаційних систем будівель.

04080, м. Київ, вулиця Турівська, 31
Пн-Пт: 09:00–18:00
Сб-Вс: Закрито
Телефон: 0 44 351-12-00
E-mail: office.kiev@legrand.ua
Веб-сайт: www.legrand.ua

© 2021 Legrand. Всі права захищені.

Автоматизація Living Now

MYHOME_UP

Подивіться, як легко цим керувати

Домашня автоматизація MyHome_Up - це просто та розумно. Всіма функціями домашньої автоматизації можна керувати за допомогою голосових команд, сенсорних пристроїв керування або смартфона з дому або іншого місця.*

* Уточніть можливість поставки даного рішення у торгового представника Legrand в вашому регіоні.

Керування за допомогою голосового помічника

Голосові команди в основному використовують для дистанційного керування світильниками, розумними розетками, приводами жалюзі, а також для сценаріїв відтворення музики та регулювання температури. Додаток MyHOME_Up можна інтегрувати з платформами Google і Amazon, які зможуть надавати вам різноманітну інформацію, допомагати в плануванні дня, тощо.

Інтегроване голосове керування

Настінна колонка Alexa з вбудованим сенсорним керуючим пристроєм. Вона завжди поруч з вами, в кожній кімнаті - в повному поєднанні з дизайном Living Now.

Розумні колонки Google Home і Amazon Alexa

Крім розваг, ці пристрої можна використовувати для керування системою за допомогою вбудованих голосових помічників.

Сенсорні пристрої керування

Вдосконалені сенсорні пристрої Living Now зі світлодіодною графікою, яку можна налаштувати за допомогою програми MyHOME_Up. Ці пристрої керування можна переналаштовувати для виконання нових функцій без додаткового електромонтажу.

Керуючі пристрої з шовкографією

Ці пристрої є кнопковими та абсолютно безшумними. Багатобарвний світлодіод дозволяє відображати стан ввімкнення/вимкнення навантаження. Один і той самий пристрій управління, в залежності від його конфігурації, можна використовувати для ввімкнення та вимкнення освітлення, керування жалюзі або активації одного або декількох сценаріїв.

Сенсорна панель HOMETOUCH

HOMETOUCH — це проста та зручна панель з великим 7-дюймовим сенсорним екраном, яка забезпечує виконання всіх функцій домашньої автоматизації простим рухом руки. Це також розумна абонентська панель відеодомофону, керована за допомогою смартфона та безкоштовного додатку Door Entry для HOMETOUCH.

Додаток MyHOME_Up

За допомогою цього безкоштовного додатку можна легко керувати всіма функціями домашньої автоматизації, локально або віддалено, через смартфон iOS або Android.

  • Автоматизоване керування освітленням, жалюзі, ролетами та іншою побутовою технікою
  • Керування температурою
  • Відображення енергоспоживання
  • Система звукової трансляції
  • Керування пріоритетом навантажень

Крім того, можна керувати інтегрованими пристроями інших виробників (кондиціонерами, системами освітлення, Smart TV).

Додаток MyHOME_UP – сценарії

Користувачі MyHome-Up можуть створювати та самостійно налаштовувати сценарії: ввімкнення освітлення, опускання жалюзі, регулювання температури або прослуховування улюбленої музики в спальні. Той чи інший сценарій активується в залежності від того, де в даний момент знаходиться користувач, і від часу доби.