Legrand — Світовий фахівець з електричним і інформаційних систем будівель.

04080, м. Київ, вулиця Турівська, 31
Пн-Пт: 09:00–18:00
Сб-Вс: Закрито
Телефон: 0 44 351-12-00
E-mail: office.kiev@legrand.ua
Веб-сайт: www.legrand.ua

© 2021 Legrand. Всі права захищені.

Можливості Living Now

Можливості системи

Просте та унікальне рішення для розумного будинку

Оновіть свій будинок до версії SMART

Нова система домашнього комфорту Living Now with Netatmo призначена для установки в будь-якому будинку. Її можна використовувати разом з традиційними пристроями, зберігаючи при цьому звичну ергономіку управління й привабливий дизайн. Усюди вона проявляє свій інтелектуальний потенціал.

За допомогою нової системи домашнього комфорту Living Now with Netatmo ви можете:

Керувати освітленням
Untitled-1 Created with Sketch.
Керувати жалюзі та ролетами
Group 9 Created with Sketch.
Відслідковувати споживання енергії та уникати відключень енергопостачання через перевантаження.
Group 21 Created with Sketch.
Створювати та керувати сценаріями роботи розумних пристроїв («Я вдома», «Я поза домом», «День», «Ніч» та ін.)

Залишайте будинок зі спокійним серцем

Система Living Now з Netatmo дозволяє повністю вимкнути освітлення, побутові електроприлади, опустити всі рольвіконниці за допомогою однієї команди та використовувати додаток для налаштування будь-якого сценарію роботи розумних пристроїв.

Завжди залишайтеся на зв'язку з будинком

Ви можете слідкувати за своїм будинком дистанційно через смартфон та отримувати повідомлення в разі виникнення позаштатних ситуацій. Крім того, завдяки функції «імітація присутності», ви можете запрограмувати ввімкнення світла та підняття рольвіконниць під час вашої відсутності.

Підберіть потрібний сценарій

Хочете подивитися фільм в темряві або наповнити кімнату сонячним світлом? Зробіть це зі свого смартфона. За допомогою системи Living Now з Netatmo ви можете керувати освітленням, ролетами та розумними розетками окремо або за допомогою індивідуальних сценаріїв. Управляти всім будинком можна одним дотиком.

Контролюйте енергію

За допомогою системи Living Now з Netatmo ви завжди зможете контролювати споживання енергії, використовуючи доступні в додатку функції моніторингу. Крім того, система Living Now with Netatmo може попередити вас, якщо споживання енергії наближається до максимальної позначки. В цьому випадку ви можете вимкнути найменш важливі пристрої прямо з додатку.

Спілкуйтеся з вашим будинком

Збираєтеся безтурботно поніжитися недільного ранку? Немає проблем, ви можете керувати всіма функціями системи голосом за допомогою смартфона або голосового помічника. Все, що вам потрібно зробити - це встановити розумні пристрої Living Now with Netatmo.

Створіть сценарії для різних подій

Додаток Home + Control можна використовувати спільно з платформою IFTTT (IF-This-Than-That) для автоматизованих сценаріїв на основі різних подій. Наприклад, якщо місцева метеослужба прогнозує відсутність дощу о 22:00 (подія-тригер), то комбінація Home + Control і IFTTT ввімкне полив саду (операція).

Детальна про IFTTT