Legrand — Світовий фахівець з електричним і інформаційних систем будівель.

04080, м. Київ, вулиця Турівська, 31
Пн-Пт: 09:00–18:00
Сб-Вс: Закрито
Телефон: 0 44 351-12-00
E-mail: office.kiev@legrand.ua
Веб-сайт: www.legrand.ua

© 2021 Legrand. Всі права захищені.

Дизайн Living Now

Дизайн

Передовий дизайн

Основа Living Now — дослідження та інновації. Кожен компонент розроблений з використанням унікальних технічних рішень, які гарантують надійність і безпеку. Всі основні технічні рішення запатентовані, що гарантує автентичність і високу якість продукції.

Від вимикача до інтерфейсу

Дизайн пристроїв Living Now миттєво впізнаваний за елегантним зовнішнім виглядом і чіткими лініями. Унікальна й характерна форма перетворює вимикач в справжній інтерфейс керування вашим будинком.

Рамки: декоративне оздоблення

Рамки Living Now містять декоративні елементи. Шістнадцять варіантів на основі трьох матеріалів. Комбінуйте на свій смак

Пластик

Панелі з технополімеру (високоякісний пластик) виготовляють накладенням шарів, що надає оздобленню гарний ефект глибини.

Метал

Компанія BTicino широко використовує металеві сплави у виробництві декоративних рамок, оскільки вони естетичні, довговічні та підходять для складних візуалізацій.

Дерево

Для тих, хто віддає перевагу природним матеріалам, Living Now пропонує два варіанти оздоблення з натурального дерева: дуб і горіх.

Лицьові панелі

Лицьові панелі є візуальною та інтерактивної частиною пристроїв. Доступні три кольори матової поверхні: білий, чорний і пісочний. Панелі можна легко замінити в процесі експлуатації.

Золото
Метал

Лід
Пластик

Місяць
Метал

Піксель
Пластик

Небо
Пластик

Білий
Пластик

Аура
Пластик

Мідь
Метал

Дуб
Дерево

Оптик
Пластик

Пісочний
Пластик

Чорний
Пластик

Ніч
Пластик

Космос
Метал

Сталь
Метал

Горіх
Дерево

Клавіша унікальної конструкції

Клавіша завжди розташована ідеально і повністю функціональна.

Повнорозмірна форма із збільшеним простором для комфортного керування. Освітлення можна включити або відключити, натиснувши на будь-яку область клавіші. Після натискання клавіша повертається у вихідне положення.

Дивитись відео

Система самоцентрування
(Self Centering System™)

Запатентована система кріплення Self Centering System™ дозволяє клавішам завжди залишатися на одному рівні з іншими елементами навіть після великої кількості натискань.

Голосове та сенсорне керування

Ексклюзивна концепція сенсорного та голосового керування Living Now збагатила систему домашньої автоматизації MyHOME_Up. Поєднання інновацій і максимальної простоти дозволяє швидко адаптувати керування під потреби власника. Завдяки вбудованому голосовому помічнику Amazon Alexa, ви можете активувати функції домашньої автоматизації голосовими командами.