Розеткові блоки IP44

Там, де не можуть використовуватися висувні блоки і класичні підлогові коробки (через низький рівень вологозахисту і удароміцності), застосовуються розеткові блоки зі ступенем пило / вологозахисту IP44 і удароміцністю IK08.

Управління вентиляцією

Не забудьте про управління вентиляцією у ванній. Ефективно видалити вологу з приміщення і контролювати вентляцію допоможуть регулятори обертів трьохшвидкісних двигунів або спеціальні регулятори для включення / виключення вентилятора з функцією регулювання швидкості.

Вимикач з таймером

Ефективним способом управління вентиляцією у ванній кімнаті є вимикач з таймером. При натисканні на клавішу вмикається світло у ванній, через заздалегідь заданий час вмикається витяжний вентилятор і при виході з ванною все відбувається в зворотному порядку. Ви отримуєте ефективне використання приточної вентиляції, що знижує витрати електроенергії.

Регулятор теплої підлоги

При формуванні комфортної атмосфери у ванній потрібно пам'ятати про такий важливий пристрій, як регулятор теплої підлоги. Є модифікації терморегуляторів, що підтримують працездатність системи в автономному режимі і запобігають промерзанню підлоги без витрат зайвої електроенергії.

Підписка на розсилку новин

Отримати останню інформацію