ЗУСТРІЧ ДИСТРИБ’ЮТОРІВ 2021
08/10/2021

6 вересня 2021 р. в Києві відбулась ЗУСТРІЧ ДИСТРИБ’ЮТОРІВ компанії Legrand - довгоочікувана подія, яка ще більше об’єднала нашу команду, партнерів та друзів!

Івент мав за мету розповісти партнерам про запуски та новинки продукції, а саме колекцію BTicino Living Now, систему розумних виробів with Netatmo, серію щитків Practibox S, оновлений Mosaic, повністю нову серію подовжувачів та інше. Після презентацій новинок гості заходу мали можливість ознайомитись з продукцією на ворк-шопах та поспілкуватись з менеджерами продуктових напрямків.

Legrand отримала платинову відзнаку EcoVadis
09/07/2021

У липні 2021 року організація EcoVadis нагородила Групу Legrand платиновою медаллю — однієї з найвищих нагород, яка присуджується лише 1% компаній в своїй галузі, за досягнення в КСВ (Корпоративна соціальна відповідальність).

Акція «Save the Planet: Plant the trees»
23/06/2021

Вже котрий рік поспіль колектив Legrand Ukraine долучається до ініціатив Групи - Legrand is #SwitchedOn та #legrandimprovinglives. В цьому році в рамках ініціатив з корпоративної соціальної відповідальності наша команда взяла участь в Акції з озеленення та поліпшення екологічної ситуації під гаслом «Save the Planet: Plant the trees». За підтримки комунального підприємства КО «Київзеленбуд» спільними зусиллями були висаджені дерева Глід Паул Скарлет на території парку «Кинь-Грусть» Подільського району м.Києва.

Акція взаємодопомоги на підтримку людей похилого віку
17/07/2020

Під час пандемії коронавірусу чимало людей похилого віку та тих, хто перебуває у складних життєвих обставинах, потребують підтримки та допомоги. Долучившись до ініціатив Групи "Legrand is #SwitchedOn", компанією Legrand Україна у липні було проведено соціальну акцію взаємодопомоги, спрямовану на підтримку людей похилого віку. В рамках даної акції понад сорока пакетів продуктових наборів з засобами особистої гігієни були сформовані та передані людям, що потребують уваги та нашої допомоги.

Сподіваємось, що ця ініціатива стане гарною традицією та закликаємо партнерів долучатися!

100% солідарність у боротьбі з викликами COVID19
03/07/2020

Франція, Лімож, травень 2020 — Група Legrand, світовий спеціаліст з електричних та інформаційних систем будівель, оголошує про запуск своєї Стіни Соціальних Медіа, що присвячена ситуації з COVID19.

Збереження навколишнього середовища в основі колективного відновлення
28/05/2020

На чолі з генеральним директором Бенуа Кокаром, Група Legrand долучається до форуму, в якому вже понад дев'яносто французьких і міжнародних компаній. Підписавши спільне корпоративне звернення з керівниками провідних компаній, Бенуар Кокар підтримує ідею поставити навколишнє середовище в основі економічного росту.

Підписка на розсилку новин

Отримати останню інформацію