Акція взаємодопомоги на підтримку людей похилого віку
17/07/2020

Під час пандемії коронавірусу чимало людей похилого віку та тих, хто перебуває у складних життєвих обставинах, потребують підтримки та допомоги. Долучившись до ініціатив Групи "Legrand is #SwitchedOn", компанією Legrand Україна у липні було проведено соціальну акцію взаємодопомоги, спрямовану на підтримку людей похилого віку. В рамках даної акції понад сорока пакетів продуктових наборів з засобами особистої гігієни були сформовані та передані людям, що потребують уваги та нашої допомоги.

Сподіваємось, що ця ініціатива стане гарною традицією та закликаємо партнерів долучатися!

100% солідарність у боротьбі з викликами COVID19
03/07/2020

Франція, Лімож, травень 2020 — Група Legrand, світовий спеціаліст з електричних та інформаційних систем будівель, оголошує про запуск своєї Стіни Соціальних Медіа, що присвячена ситуації з COVID19.

Збереження навколишнього середовища в основі колективного відновлення
28/05/2020

На чолі з генеральним директором Бенуа Кокаром, Група Legrand долучається до форуму, в якому вже понад дев'яносто французьких і міжнародних компаній. Підписавши спільне корпоративне звернення з керівниками провідних компаній, Бенуар Кокар підтримує ідею поставити навколишнє середовище в основі економічного росту.

Підписка на розсилку новин

Отримати останню інформацію