Розподіл енергії

Щоб домогтися максимальної продуктивності обладнання, підприємствам агропромислового комплексу (АПК) необхідні стабільні, високоефективні рішення, що забезпечують максимальну безперервність роботи.

Рішення Legrand забезпечують швидке переналагодження і установку додаткового обладнання, полегшують проведення робіт з техобслуговування, безпеку персоналу, що працює на установці, можуть бути адаптовані до конкретних потреб будь-якого об'єкта АПК і будь-яким виробничим умовам, аж до самих екстремальних.

Сухі трансформатори

Широка лінійка понижуючих трансформаторів, включаючи енергоефективні трансформатори Zucchini.

 • Повна гамма низьковольтного обладнання до 6300 А
 • Оптимізація якості та економія електроенергії завдяки конденсаторам реактивної потужності
 • Гнучкі рішення на основі шинопроводів до 6300 А
 • Низковольтні комплектні пристрої до 6300 А з формою секціонування до 4 В

Енергоефективність АПК

Група Legrand пропонує комплексні рішення для підвищення енергоефективності об'єктів АПК.

Вимірювання і моніторинг електричних мереж

Перший крок на шляху до економії електроенергії - проведення дослідження енергосистеми об'єкта за такими критеріями: якістю електричної енергії, класифікації груп споживачів, визначення тимчасового інтервалу фаз пікового і низького енергоспоживання. Вся інформація, починаючи з головного розподільного щита і закінчуючи поверховим щитом, через протокол Modbus надходить на персональний комп'ютер, де здійснюється аналіз електричних мереж об'єкта.

Рішення для забезпечення якості електричної енергії

На основі проведених вимірювань і моніторингу розробляється комплекс необхідних заходів по зниженню споживання електроенергії, які можна реалізовувати поступово або одночасно, виходячи з первинних завдань. Дані аналізатори успішно пройшли технологічні та метрологічні випробування і зареєстровані в державному реєстрі засобів вимірювання. Рішення Legrand щодо забезпечення якості електричної енергії можуть бути використані для широкого кола об'єктів АПК, починаючи від невеликих ферм і адміністративних приміщень і закінчуючи великими агропромисловими об'єктами.

Телеметрія електричних мереж

Дозволяє скоротити нераціональне використання електроенергії, а диспетчерське управління — підвищити енергоефективність, надійність і безпеку електроустановки.

Активний фільтр гармонік

Активний фільтр безперервно генерує компенсаційний ток для зменшення гармонік. Завдяки цьому усуваються гармонійні спотворення і відновлюється синусоїдальна форма струму. Маючи час реагування менше 300 мкс, активний фільтр в режимі реального часу покращує якість електроенергії, запобігаючи тим самим можливому пошкодженню обладнання. Активний фільтр крім зменшення гармонік струму дозволяє компенсувати реактивну потужність (як індуктивну, так і емкостную) і забезпечити баланс струмів по кожній фазі.

При паралельному підключенні до основного джерела живлення активний фільтр має наступні переваги:

 • Скорочення зносу і, отже, продовження терміну служби обладнання за рахунок зменшення нагрівання і вібрацій;
 • оптимізація обсягу обслуговування навантажень в силу їх меншого зносу;
 • дотримання ліміту споживання електроенергії, встановленого її постачальником.

Рішення УКРП

Legrand виробляє повний спектр рішень по УКРП, включаючи, як постачання окремих комплектуючих для збірки УКРП 0,4 кВ (конденсатори, контактори, регулятори коефіцієнта потужності, модулі компенсації), так і збірні УКРП на 0,4 кВ та на середню напругу 3-90кВ.

УКРП Legrand Alpimatic дозволяє ефективно використовувати електроенергію, компенсуючи реактивну складову струму, частка якої доходить до 60% в загальному енергоспоживанні підприємства.

Розподіл електроенергії у виробничих приміщеннях

Розподіл енергії у виробничих приміщеннях

Система дротяних лотків Cablofil. Протипожежні бар'єри.

Промислові шафи, індустріальне обладнання

Системи промислових оболонок Altis, Marina і Atlantic різного виконання. Широкий асортимент промислового обладнання.

Захист технологічного обладнання

Автоматичні вимикачі DPX³ і DX³.

Освітлювальні шинопроводи

Гнучкість рішення, легка адаптивність і реконфігурація.

Вологозрхисні евакуаційні світильники

Великий асортимент світильників різного виконання (до рівня IP67).

Безпека в промислових приміщеннях

Виконання гігієнічних вимог

Промислова шафа Atlantic з нержавіючої сталі.

Контроль, управління і сигналізація

Гарантія оперативного монтажу, висока стійкість до агресивних середовищ і легка доступність протягом всього часу експлуатації індустріальних шаф, промислових роз'ємів, світло-сигнального і комутаційного обладнання управління та контролю.

Система прокладки кабеля для харчової промисловості CABLOFIL™

Відкрита структура дозволяє легко оцінити стан кабельної траси. Мінімізувати накопичення пилу і бактерій завдяки відкритій структурі. Система включає в себе ряд аксесуарів, які застосовуються для захисту людей або обладнання.

Захист кабеля

Система RTA забезпечує захист жорстких і гнучких кабелів для різних застосувань в самих екстремальних умовах температури і вологості.

Індустріальне обладнання і промислові шафи

Використані матеріали (пластик, метал, гума) були обрані спеціально, щоб відповідати вимогам електричної і механічної безпеки і протистояти різним екстремальним впливам в харчовій промисловості.

Plexo ™ постійний захист

Програма ЕУВ Plexo™ гарантує чудову роботу споживачів у всіх вологих приміщеннях.

Рішення для адміністративно-офісної та побутової частини проектів АПК

Системи організації робочих місць

Пластикові кабеленесучі системи DLP і Mosaic для конфігурації будь-яких типів проектів. Великий вибір пристроїв для організації робочих місць.

Структурована кабельна система LCS

LCS включає в себе повний набір компонентів, необхідний для створення сучасної кабельної системи. Розширена гарантія (20 років) на компоненти. Системна (20 років) на роботу додатків. Додаткова (5 років) на шафи і аксесуари.

Джерела безперебійного живлення

Широкий вибір ДБЖ моноблочного і модульного виконання на потужності від 0,6kVA до 4,8MVA. Шафи. PDU. Послуги сервісу (ПНР).

Контроль доступу і безпека CCTV

Комплексність застосування рішень Legrand дає можливість організувати комфортне освітлення з набагато меншими енерговитратами при експлуатації. Оптимізоване управління освітленням в офісі засноване на застосуванні базових методів: датчики руху і присутності, світлорегулятори, програмовані таймери. Простота монтажу та обслуговування за рахунок автоматичних з'єднувальних клем. Зручність підведення кабелю і підключення.

Оптимізація управління освітленням

Стратегія оптимізації управління освітленням заснована на базових методах: датчики руху і присутності, світлорегулятори, програмовані таймери. Комплексність застосування цих методів дає можливість організувати комфортне освітлення з набагато меншими енерговитратами при експлуатації.

Організація подачі живлення

Правильний розподіл енергоспоживачів і їх підключення до різних лініях електропостачання дозволяє економити до 25% витрат на електроенергію в адміністративних будівлях АПК.

Рішення LEGRAND для вітроенергетики

Трансформатори LEGRAND серії ZUCCHINI для вітряних установок

Через специфічність географічного розташування промислова вітроенергетика висуває підвищені вимоги до обладнання в порівнянні з іншими традиційними видами отримання електроенергії. Крім надійності, обладнання повинно мати такі характеристики, як стійкість до агресивного впливу навколишнього середовища, енергоефективність і компактність.

Для передачі генерованої вітряної установкою електроенергії на великі відстані через магістральні мережі необхідно використовувати підвищувальні трансформатори. Група Legrand пропонує спеціальну версію трансформаторів серії Zucchini для вітрогенераторів.

Основні особливості в порівнянні зі стандартним виконанням:

 • дуже низькі сумарні втрати
 • невелика висота і ширина
 • стійкість до атмосферних розрядів до 125 кВ
 • конструкція, адаптована до навантажень, що змінюються
 • низький рівень шуму.

Для проектних організацій АПК

Наші висококваліфіковані фахівці готові надати вам підтримку вже на самих ранніх етапах вашого проекту. В якості єдиного консультанта по всім брендам Групи ми будемо тісно співпрацювати з вашими командами і координувати роботу з представництвами Legrand. Це є гарантією того, що ви отримаєте рішення, яке підходить вам за стандартами, вартістю та доступністю.

Підписка на розсилку новин

Отримати останню інформацію