Повітряні автоматичні вимикачі DMX³ 6300а

Повітряні автоматичні вимикачі DMX³ і вимикачі навантаження DMX³-I випускаються в чотирьох типорозмірах і мають стандартну вимикаючу здатність: від 42 до 100 кА. Апарати даної серії випускаються на номінальні струми від 630 до 6300 А.

Повітряні автоматичні вимикачі DMX³ і вимикачі навантаження DMX³-I поставляються як у фіксованому, так і викотному виконанні.

Ви можете розширити можливості керування DMX³ за допомогою додаткових пристроїв: незалежного і мінімального розціплювачів, електродвигунних приводів і вмикаючих котушок. Всі додаткові пристрої легко фіксуються засувками всередині апарату при знятій лицьовій панелі.

Клемні блоки Viking 3

Пружинні, гвинтові і силові

Клеми Viking 3 є основою електромонтажної системи, в яку також входять накінечники Starfix і система маркування CAB 3. Завдяки оптимізованим розмірами, простоті фіксації на монтажній рейці і універсальним торцевим кришкам, клеми нової серії Viking 3 дуже легко і зручно встановлювати, підключати і маркувати.

Модульне обладнання DX³

Модульні автоматичні вимикачі DX³

Модульні автоматичні вимикачі серії DX³ від Legrand є втіленням найсучасніших технологій. У модельний ряд входять апарати на струми до 125 А, придатні для використання в житловому, комерційному та промисловому секторах, де необхідне поєднання високої надійності, селективності і безпеки.

Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)

Максимальна якість електроенергії на виході

Модельний ряд джерел безперебійного живлення (ДБЖ) Legrand включає одно та трифазні пристрої, які розрізняються по архітектурі: стандартні і модульні. Пропозиція поширюється на всі сфери застосування і гарантує високий рівень продуктивності по потужності і часу автономної роботи. ДБЖ Legrand дозволяють отримати оптимальне рішення для будь-якого завдання.

Пристрої компенсації реактивної потужності (ПКРП)

ПКРП допомагають уникнути втрат електроенергії, підвищити ефективність і безпеку роботи обладнання. Енергоефективне обладнання Legrand може застосовуватися як індивідуально, так і в форматі комплексних рішень.

Активні фільтри

Активний фільтр безперервно генерує компенсаційний струм, зменшуючи гармоніки для усунення гармонічних спотворень та відновлення синусоїдальної форми струму.

Час реагування менше 300 мкс дозволяє активному фільтру підвищувати якість електроенергії в режимі реального часу, щоб запобігати можливому пошкодженню обладнання. Активний фільтр суттєво зменшує гармоніки струму, а також компенсує реактивну потужність.

Переваги активного фільтра при паралельному підключенні до основного джерела живлення:

 • Скорочення зносу і, як наслідок, продовження терміну служби обладнання за рахунок зменшення нагрівання і вібрацій.
 • Оптимізація обсягу обслуговування навантажень.
 • Дотримання ліміту споживання електроенергії, встановленого постачальником.
 • Постачання якісною електроенергією.

Металеві моноблочні і збірні шафи серії ALTIS IP55-IK10

Металеві моноблочні шафи Altis IP 55 — IK 10, збірні металеві шафи Altis IP 55 — IK 10, силові розподільні і 19" шафи Altis, моноблочні IP 66 і збірні IP 66 шафи Altis inox — IK 10.

 • Широка лінійка типорозмірів і варіантів виконання: від 1200х600х400 до 2000х1200х800, скляні та суцільні двері, шафи двостороннього обслуговування. Естетичний зовнішній вигляд.
 • Багатий вибір монтажних аксесуарів дозволять створити будь-яку конфігурацію для розміщення необхідного обладнання всередині шафи.
 • Найвища здатність навантаження і жорсткість оболонки і внутрішніх монтажних елементів, що пропонують в даний момент на ринку (більше 1000 кг / м3).
 • Розміщення силового обладнання або автоматики на об'єктах підвищеної складності з необхідним ступенем захисту IP55 і складними умовами експлуатації (вплив хімічних речовин, динамічні і механічні навантаження).

Розподільні щити і шафи серії XL³

Широкий вибір розподільних щитків і шаф до 6300 А. Серія адаптована для найскладніших проектів, завдяки досконалості конструкції і широкому асортименту комплектуючих. Стильний зовнішній вигляд поєднується з високою захищеністю від пилу і вологи (до IP 55).

У нашому асортименті представлені:

 • збірні шафи XL3 4000 IP 30 - IK 07 і аксесуари, шафи;
 • щити і кабельні секції XL3 800 IP 43 - IK 08, шафи;
 • щити і кабельні секції XL3 800 IP 55 - IK 08;
 • шафи і кабельні секції XL3 400 IP 43 - IK 08;
 • шафи, щити і кабельні секції XL3 400 IP 55 - IK 08;
 • металеві та пластикові шафи XL3 160 IP 43 - IK 08/07;
 • вбудовані шафи XL3 160 IP 40 - IK 08;
 • накладні щити XL3 125 IP 40 - IK 09;
 • додаткове обладнання.

Підписка на розсилку новин

Отримати останню інформацію