Джерела безперебійного живлення

Однофазні ДБЖ Legrand забезпечують високу міру захисту електроживлення. Всі ДБЖ для будинку мають функцію стабілізації напруги або подвійного перетворення електричного сигналу. Внутрішні акумуляторні батареї забезпечують достатній час автономної роботи для безпечного завершення робочих процесів електроустаткування. ДБЖ з подвійним перетворенням можуть використовуватися з додатковими батарейними кабінетами. Усі моделі забезпечують захист від перенапруження і короткого замикання, більшість з яких мають функцію моніторингу стану роботи ДБЖ, у тому числі можливістю видаленого моніторингу. ДБЖ відрізняються компактними розмірами і підтримують високі стандарти дизайну електроустаткування Legrand. Використовуючи джерела безперебійного живлення Legrand, Ви забезпечуєте надійний захист і безпеку Вашого електроустаткування.

Ручне введення резерву

Для забезпечення аварійного електропостачання приватних котеджів, як правило, застосовують генераторні установки з бензиновими або дизельними двигунами. У разі аварії, домовласник за допомогою спеціального пристрою перемикає живлення будинку на генератор і назад. При цьому вкрай важливо не допустити одночасного включення резервного і основного живлення.

Група Legrand розробила і запатентувала принципово новий пристрій MSI для організації ручного введення резерву. Воно встановлюється на модульні автоматичні вимикачі серій DX3 і ТX3 на струми до 63 А або на вимикачі-роз'єднувачі DX3-IS на струми до 125А. Введення резерву реалізується за допомогою двох апаратів з ручним керуванням і взаємно механічним блокуванням, що запобігає паралельному включенні двох джерел.

Корпус кріпиться на монтажну рейку щита між автоматичними вимикачами основного і резервного живлення. Ширина апарату всього 17,8 мм для однофазних мереж і 35,6 мм для трифазних. На корпусі розташована рухома каретка, яка закриває рукоятки автоматів і переміщається вліво або вправо. Каретка має спеціальний профіль, що дозволяє зрушувати її тільки на вимкнений автомат. Таким чином, включити один з автоматичних вимикачів можна тільки попередньо перемістивши каретку на сусідній апарат, за умови, що він відключений.

Пристрій ручного введення резерву MSI сумісний тільки з продукцією Legrand. Однак з огляду на той факт, що сам виріб займає в щиті мало місця, більшість схем, зібраних на автоматичних вимикачах інших виробників, можна легко модернізувати, замінивши лише вступні апарати і не змінюючи при цьому корпус щита.

Захист від перенапруги

Захист від перенапруги важливий для будь-яких приміщень від квартир до заміських котеджів. На СХЕМІ наведено приклад двох квартир.

Квартири А і Б підключені до різних фаз (L2 і L3) живильної мережі будинку. При обриві нульового проводу утворюється послідовне з'єднання споживачів ПА і ПБ (відзначено пунктиром). При обриві нульового проводу споживачі ПА і ПБ виявляються з'єднаними послідовно між фазами L2 і L3 (напруга між фазами, U23 = 400 В). У ситуації, коли, наприклад, в квартирі А включений чайник потужністю 2 кВт, а в квартирі Б - телевізор потужністю 100 Вт, то напруга в першій квартирі буде 19 В, а в другій - 381 В, замість стандартних 230 В.

Захист домашніх мереж від перенапруги може бути забезпечений модулем захисту РОР (Power Overvoltage Protection). Він відключає апарат захисту (автоматичний вимикач, ВДТ, АВДТ) при підвищенні напруги в мережі більше 275 В. POP оснащений індикатором спрацьовування і кнопкою "Тест". Встановлюється, як правило, на ввідний автоматичний вимикач.

Підписка на розсилку новин

Отримати останню інформацію