Датчик руху з регулюванням витримки часу та рівня освітленості для управління освітленням

Актуальність використання датчиків руху для включення світла пояснюється не тільки зручністю та комфортом для користувача, але і значним скороченням витрат електроенергії, а також продовженням терміну служби використовуваних ламп.

При появі руху в зоні чутливості датчик визначає рівень освітленості і спрацьовує при рівні нижче заданого значення, включаючи світло. Якщо освітленість достатня, світло не включається.

При відсутності руху датчик відключить навантаження через заданий проміжок часу 10 с – 10 мін.

Світлорегулятор

Світлорегулятор дозволяє поступово регулювати напругу, що підключається до світильника, сумісний з різними типами ламп:

  • світлодіодними
  • люмінесцентними (компактного типу або з феромагнітним / електронним ПРА)
  • лампами розжарювання
  • галогенними

Крім регулювання яскравості освітлення ламп, диммер дозволяє економити електроенергію, а також збільшує термін служби ламп.

Програмований кімнатний термостат

Прилад призначений для більш точного налаштування температурного режиму і зменшення енерговитрат, підтримуючи комфортну температуру в приміщенні. Вбудований годинник з календарем дають можливість задати дату і час при установці. Програма роботи приладу може бути синхронізована робочим графіком господаря і включатися в певні дні тижня, налаштовані за замовчуванням на етапі монтажу. У приладі також є можливість встановити графік включення електричного обігрівача в залежності від часу доби, і автоматично підтримувати температуру в приміщенні на заданому рівні (від + 7 °C до + 30 °C). Запрограмувати термостат легко навіть користувачеві, що не володіє спеціальними навичками.

Вимикач для приводів в поєднанні з таймером, що програмується, для управління ролетами / жалюзі / тентами

Економити на обігріві і охолодженні великого будинку без ризику для здоров'я допоможуть жалюзі, керовані вимикачем з програмованим таймером по заданому користувачем сценарію. Вчасно закриті жалюзі захистять кімнату від перегріву в сонячний день, а опущені ролети стануть додатковим бар'єром на шляху вітру і холодного повітря.

Модульний контактор в поєднанні з таймером, що програмується, для підключення бойлера

Користуватися електричним бойлером і при цьому економити електроенергію — легко!

Таймер в комплекті з силовим модульним контактором дозволить встановити оптимальний режим включення і виключення бойлера, наприклад, вимикати його, коли вдома нікого немає і включати незадовго до приходу господарів. Це дасть можливість заощадити електроенергію і зменшити утворення накипу на ТЕНі.

За допомогою таймера також зручно управляти й іншими навантаженнями — пристрій дозволяє включити той чи інший прилад тільки тоді, коли він дійсно потрібен, або запрограмувати включення окремих пристроїв, за розкладом, наприклад освітлення в парниках, акваріумах, тераріумах або прилади для створення корисного мікроклімату в приміщенні (іонізатори, зволожувачі повітря тощо).

Реле непріоритетних навантажень

Реле непріоритетних навантажень безперервно контролює потужність, споживану усіма використовуваними пристроями, і автоматично відключає непріоритетні навантаження (наприклад, конвектори) при перевищенні виставленої уставки.

Використання даних реле дозволяє уникнути спрацювання ввідного автоматичного вимикача і відключення всіх навантажень мережі.

При відновленні нормальної роботи мережі реле автоматично включає назад непріоритетне навантаження.

Монтажна коробка Batibox Energy для запобігання циркуляції холодного / гарячого повітря через стіни

Енергозберігаючі монтажні коробки є герметичними і запобігають проникненню в приміщення холодного повітря з простору за стіною з гіпсокартону, гіпсоволокна або інших матеріалів, шляхом блокування потоків повітря, що створюються електричною інфраструктурою (електрощити, коробки, канали, розташовані в холодній зоні). Оптимальні для будинків за каркасною технологією, будинків з низьким енергоспоживанням і «пасивних будинків» в рамках сучасних регламентів з енергозбереження. Щорічно дозволяє скоротити витрати енергії на 6 kWh / m2 /рік і можуть досягати до 15 kWh / m2 /рік, в залежності від типології каркасу.

Мультирозеточний блок з майстер-розеткою для відключення електроприладів, які перебувають у режимі очікування (STAND-BY)

Електроприлади, що знаходяться в режимі standby, витрачають багато електроенергії.

Багаторозеточний блок з керованою майстер-розеткою дозволить управляти всіма, підключеними приладами, знеструмлюючи їх при знеструмленні майстер-розетки і створюючи тим самим додаткову економію.

Наприклад, якщо відключати подачу живлення на побутові прилади, що знаходяться в режимі очікування (принтери, кулери для води, телевізори та ін.) в нічний час — економія може скласти до 25%.

Підписка на розсилку новин

Отримати останню інформацію