Послідовний спосіб прокладки кабеля

Коли внесення змін у вже існуючу схему прокладки кабелю ТБ не представляється можливим використовується послідовний спосіб прокладки кабелю і прохідні ТБ-розетки. В кінці "шлейфу" завжди встановлюється крайова розетка. При побудові такого типу мережі, виникає істотна різниця між рівнем сигналу на першій і останній ТБ розетці в ланцюзі.

Схема побудови «зірка»

Є більш кращою для об'єктів, на яких можна змінити схему розводки ТБ-кабелю. Для побудови такої мережі використовуються розетки типу «зірка» і спліттер з необхідною кількістю виходів. Високоякісні сплітери Legrand виконаний литтям з покриттям з нікелю для додаткового екранування.

Установочні коробки на велику кількість розеток

Для підключення сучасного розважального центру необхідно змонтувати велику кількість розеток. Вирішити це завдання можливо за допомогою спеціалізованих установочних коробок.

Безпека та захист обладнання

Якщо в існуючій системі електропостачання не було передбачено підключення великої кількості пристроїв або перед вами стоїть завдання забезпечити високий захист від перенапруг, на допомогу прийдуть спеціальні подовжувачі серії «Безпека та захист обладнання».

ДБЖ Keor Multiplug

ДБЖ для будинку Keor Multiplug має функцію стабілізатора напруги для використання в умовах поганої якості електроживлення, зокрема, в заміських будинках або для живлення надчутливої ​​домашньої апаратури, такої як: проектор, відео- і аудіотехніка. Цей ДБЖ має яскравий сучасний дизайн і чудово поєднується з сучасною домашньої апаратурой. Keor Multiplug може бути встановлений вертикально за допомогою настінного монтажу або його можна поставити на горизонтальну поверхню поруч з обладнанням, яке захищається.

Підписка на розсилку новин

Отримати останню інформацію