Зарядка USB для мобільних пристроїв

Встановлюється замість звичайної розетки і дозволяє заряджати два пристрої одночасно з оптимальною швидкістю. USB-зарядні модулі нового покоління призначені для швидкої та надійної зарядки iPhone або Android пристроїв і не вимагають масивних адаптерів і незручних шнурів.

Технології мобільних пристроїв

Відповідно до тенденцій, все більше пристроїв мають функцію безпроводової зарядки.

Безпроводові зарядні пристрої Legrand відповідають стандарту WPC Qi (Стандарт, розроблений Консорціумом безпроводової електромагнітної енергії), стандарту EN 62479 (Вплив електромагнітних полів) і вимогам захисту від впливу електромагнітних полів, не створюють перешкод при використанні інших безпроводових систем (Zigbee, TNT, GSM4G.

Подовжувач з USB-роз'ємом

Ефективним доповненням до традиційного подовжувача стали два USB роз'єми. Тепер можна заряджати мобільні пристрої, не займаючи силові розетки. Особливо ефективним рішення буде при організації робочого простору.

Keor Multiplug

ДБЖ для дому Keor Multiplug з функцією USB зарядки мобільних пристроїв призначений для використання в зоні розташування аудіо-відео апаратури у вітальні або в будь-якому часто відвідуваному приміщенні.

Телефон зручно заряджати, він завжди під рукою. Keor Multiplug також надає додатковий роз'єм для зарядки в зоні живлення основних домашніх навантажень.

Підписка на розсилку новин

Отримати останню інформацію