Безпека, ефективність і контроль експлуатаційних витрат

Розподіл електроенергії, голосової інформації та аудіо-/відеоданих, прокладка кабельних систем, управління та моніторинг електроустановок, забезпечення гарантованого електроживлення — ось далеко не повний спектр широкого застосування рішень Legrand в сфері громадської інфраструктури.

ПРОГРАМА MOSAIC

КОМПЛЕКСНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ОСНАЩЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ОБ'ЄКТІВ

Рішення Mosaic для електричних і слабкострумних мереж, спеціально адаптовані для оснащення адміністративних об'єктів, збільшують продуктивність бізнес-центрів, що дають сумісність всіх компонентів електроустановки.

КАБЕЛЬ-КАНАЛИ DLP І ПРОГРАМА MOSAIC

КАБЕЛЬ-КАНАЛИ DLP І ФУНКЦІОНАЛ MOSAIC — ВИГРАШНЕ РІШЕННЯ!

Швидкість і економічність монтажу. Легкий доступ до кабелів забезпечує можливість масштабувати електроустановки і зручність в експлуатації. Ідеальне рішення для ремонтованих приміщень.

КАБЕЛЬНІ СИСТЕМИ LCS3

ВІД ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ ДО РОБОЧОГО МІСЦЯ

Комплексна система з 25-річною гарантією. З метою оптимізації характеристик системи LCS3 категорій 6a (до 500 МГц), 6 (до 250 МГц) і 5e (до 100 МГц) проектувалася з максимальним рівнем уніфікації. Компоненти кабельної системи LCS3 підходять для використання як з оптоволоконним, так і з мідним кабелем.

РОЗПОДІЛЬНІ ШАФИ І Щити XL3

РОЗПОДІЛЬНІ ШАФИ І Щити XL3

Система XL3 пропонує широкий вибір розподільних щитків і шаф до 6300 А. Вона прекрасно адаптована для найскладніших проектів завдяки досконалості конструкції і широкій гамі. Прекрасний зовнішній вигляд поєднується з високою захищеністю від пилу і вологи (до IP55).

МОДУЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ DX3

МОДУЛЬНІ АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ DX3

Модульні автоматичні вимикачі серії DX3 від Legrand є втіленням найсучасніших технологій. У модельний ряд входять апарати на струми до 125 А, придатні для використання в житловому, комерційному та промисловому секторах, де необхідне поєднання високої надійності, селективності і безпеки.

АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ DPX3

DPX³ — ТОЧНІСТЬ ВИМІРЮВАНЬ І ПОСТІЙНИЙ КОНТРОЛЬ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ

Автоматичні вимикачі в литому корпусі DPX3 випускаються на струми від 16 до 1600 А з граничними комутаційними здібностями від 16 до 100 кА в стаціонарному і викотному виконанні; 3-х і 4-х полюсні версії. Апарати випускаються в чотирьох типорозмірах: DPX³ 160, 250, 630 і 1600.

ДЖЕРЕЛА БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ (ДБЖ)

МАКСИМАЛЬНА ЯКІСТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НА ВИХІД

Модельний ряд джерел безперебійного живлення (ДБЖ) Legrand включає пристрої трьох типів: лінійно-інтерактивні, стандартні, модульні. Пропозиція поширюється на всі сфери застосування і гарантує високий рівень продуктивності по потужності і часу автономної роботи. ДБЖ Legrand дозволяють отримати оптимальне рішення для будь-якого завдання.

Підписка на розсилку новин

Отримати останню інформацію