Програма Mosaic

Комплексна пропозиція для оснащення адміністративних об'єктів

Рішення Mosaic для електричних і слабкострумних мереж, спеціально адаптовані для оснащення адміністративних об'єктів, збільшують продуктивність бізнес-центрів, що дають сумісність всіх компонентів електроустановки.

Кабель-канали DLP і програма Mosaic

Кабель-канали DLP і функціонал Mosaic — виграшне рішення!

Швидкість і економічність монтажу. Легкий доступ до кабелів забезпечує можливість масштабувати електроустановки і зручність в експлуатації. Ідеальне рішення для ремонтованих приміщень.

Кабельні системи LCS³

Від телекомунікаційного приміщення до робочого місця

Комплексна система з 25-річною гарантією. З метою оптимізації характеристик системи LCS³ категорій 6a (до 500 МГц), 6 (до 250 МГц) і 5e (до 100 МГц) проектувалася з максимальним рівнем уніфікації. Компоненти кабельної системи LCS³ підходять для використання як з оптоволоконним, так і з мідним кабелем.

Розподільні шафи і щити XL³

Розподільні шафи і щити XL³

Система XL³ пропонує широкий вибір розподільних щитків і шаф до 6300 А. Вона прекрасно адаптована для найскладніших проектів завдяки досконалості конструкції і широкій гамі. Прекрасний зовнішній вигляд поєднується з високою захищеністю від пилу і вологи (до IP55).

Модульне обладнання DX³

Модульні автоматичні вимикачі DX³

Модульні автоматичні вимикачі серії DX³ від Legrand є втіленням найсучасніших технологій. У модельний ряд входять апарати на струми до 125 А, придатні для використання в житловому, комерційному та промисловому секторах, де необхідне поєднання високої надійності, селективності і безпеки.

Автоматичні вимикачі DPX³

DPX³ — точність вимірювань і постійний контроль електромереж

Автоматичні вимикачі в литому корпусі DPX³ випускаються на струми від 16 до 1600 А з граничними комутаційними здібностями від 16 до 100 кА в стаціонарному і викотному виконанні; 3-х і 4-х полюсні версії. Апарати випускаються в чотирьох типорозмірах: DPX³ 160, 250, 630 і 1600.

Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)

Максимальна якість електроенергії на вихід

Модельний ряд джерел безперебійного живлення (ДБЖ) Legrand включає пристрої трьох типів: лінійно-інтерактивні, стандартні, модульні. Пропозиція поширюється на всі сфери застосування і гарантує високий рівень продуктивності по потужності і часу автономної роботи. ДБЖ Legrand дозволяють отримати оптимальне рішення для будь-якого завдання.

Підписка на розсилку новин

Отримати останню інформацію