Наші цілі, наші цінності

Нерозривно пов'язані між собою, наші цінності та наші цілі керують нами щодня. Покращення життя - це мета, якою керується кожен з нас. Вона спирається на 5 об'єднуючих цінностей, які лежать в основі кожної нашої дії та рішення.

Формування майбутнього вимагає сміливості та енергії для покращення життя. Щодня наші висококваліфіковані команди, сповнені ентузіазму, діляться своїми експертними знаннями з клієнтами, кидаючи виклик неможливому та відкриваючи шлях до більш сталого майбутнього для всіх поколінь. Завдяки нашим інноваціям та відповідальному ставленню ми створюємо продукти та рішення, які дають змогу всім користувачам насолоджуватись повсякденним життям, яке є простішим, енергоефективнішим та екологічнішим. Адже формувати майбутнє означає будувати кращий світ.

Інклюзія стосується кожного. Ми представлені майже у 90 країнах світу, всі наші команди різні, кожен з нас надзвичайний і це робить нас сильнішими з кожним днем. Кожній людині ми гарантуємо увагу, повагу та справедливість. Ми відзначаємо інклюзивність та різноманітність як рушійні сили підвищення ефективності та людяності, що робить наш бізнес кращим.

За кожним нашим досягненням, за кожним нашим успіхом стоїть колективний інтелект людей, пристрасно відданих справі. Керуючись спільним імпульсом, ми активно прислухаємося до потреб нашої галузі в усьому світі. Ми реагуємо на виклики суспільства, передбачаємо очікування наших користувачів і відповідаємо на них інноваційними рішеннями з високою доданою цінністю. Завдяки командній роботі ми рухаємось вперед синхронно і швидко, щоб забезпечити найкращу взаємодію з клієнтами.

Прозорість, чесність і простота завжди були частиною нашої культури. Щодня ми рухаємося вперед прагматично, делікатно та етично у всіх взаємодіях з нашими співробітниками, клієнтами, дистриб'юторами та партнерами, забезпечуючи конструктивний, плідний та довготривалий діалог. Такими ж переконаннями ми керуємось при розробці наших продуктів і рішень, щоб покращити повсякденне життя користувачам і спростити монтаж та обслуговування професіоналам. Прагнення до простоти означає послідовно йти до зазначених цілей.

Покращення життя для всіх - це наша мета. Така позиція підкріплена репутацією, якістю та надійністю рішень, які ми пропонуємо вже понад 150 років. Вибір Legrand означає вибір партнера з відповідальною діловою практикою, який працює над зручністю, добробутом і безпекою в будь-яких будівлях. Ми реагуємо на екологічні та соціальні виклики, виконуючи свої зобов'язання щодо зменшення негативного впливу від діяльності. Ви завжди можете розраховувати на нас.

Підписка на розсилку новин

Отримати останню інформацію