Legrand — Світовий фахівець з електричним і інформаційних систем будівель.

04080, м. Київ, вулиця Турівська, 31
Пн-Пт: 09:00–18:00
Сб-Вс: Закрито
Телефон: 0 44 351-12-00
E-mail: office.kiev@legrand.ua
Веб-сайт: www.legrand.ua

© 2021 Legrand. Всі права захищені.

Вироби Living Now

Вироби

Living Now для всіх і кожного

Living Now є ідеальним рішенням для традиційних електроустановок завдяки широкому спектру виробів (розетки, вимикачі, зарядні пристрої, роз'єми для передачі даних), які забезпечують широку функціональність в поєднанні з інноваціями Living Now.

Обрані функції

Зарядні пристрої

Більше ніяких розряджених гаджетів - завдяки Living Now! Зарядні пристрої USB забезпечують швидку зарядку та ідеально підходять до акумуляторів останнього покоління. Вони вирізняються максимальною гнучкістю застосування, підтримуючи різні стандарти USB. Асортимент також містить індукційні зарядні пристрої стандарту Qi для швидкої бездротової зарядки смартфонів, що використовують цю технологію.

Датчик руху ІК

Інфрачервоні датчики руху є невід'ємною частиною концепції енергозбереження Living Now. Вони включають освітлення тільки при необхідності, що особливо корисно (актуально) в прохідних зонах. Це рішення також підходить для автоматичного ввімкнення в залежності від рівня природного освітлення.

Силові розетки

Living Now пропонує повний асортимент електричних розеток для всіх побутових потреб. Крім того, BTicino представляє інноваційну розетку з пласкою передньою панеллю. Вона ідеально поєднується з вимикачами, забезпечує максимальну безпеку та зберігає стиль Living Now.

Світильники

Будинок можна зробити більш затишним і безпечним, додавши в систему світлодіодні світильники та зйомні аварійні лампи, які автоматично вмикаються в разі вимкнення електропостачання. Світлодіодні світильники ідеально підходять для установки в коридорах, сходових прольотах і спальнях, а зйомні аварійні лампи - для дитячих кімнат.

Керування температурою

Комфортна атмосфера робить будинок затишним. Living Now пропонує термостат, що ідеально поєднується з дизайном інших пристроїв, для налаштування комфортної температури в будь-який час.